Zwart Infra Care BV,  De Pijp 3 - Wervershoof

Zwart Infracare B.V.

De Pijp 3
1693 HL Wervershoof

Tel. 0228-583021
Fax. 0228-581146

e-mail: info@zwartwervershoof.nl

facturen: facturen@zwartwervershoof.nl

BTW nr. NL8144.60.252.B01
K.v.K. 37118214

Piet Zwart
Directie
Tel: 06 22414356
piet@zwartwervershoof.nl
Zeef- en breekwerkzaamheden, saneringen en grondhandel.

Maarten Zwart
Directie
Tel: 06 53636525
maarten@zwartwervershoof.nl

Jeroen Kramer
Directie
Tel: 06 22362037
jeroen@zwartwervershoof.nl
Planning

Ronald Nieuwenhuizen
Directie
Tel: 06 48706029
ronald@zwartwervershoof.nl
GWW

Bas Besseling
Directie
Tel: 06 12117777
bas@zwartwervershoof.nl

Wim Smit
Hoofd Bedrijfsbureau
Tel: 06 50232720
wim@zwartwervershoof.nl
Calculatie & Werkvoorbereiding

Tim van 't Hof
Tel: 06 52718622
tim@zwartwervershoof.nl
Uitvoering baggerwerken

Rick van Diepen
Tel: 06 44170471
rick@zwartwervershoof.nl
Chef werkplaats

Margina Kuin
Tel: 0228 583021
margina@zwartwervershoof.nl
KAM-coördinator
Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag.

Marleen Abbekerk
Tel: 0228 583021
marleen@zwartwervershoof.nl
Administratie
Afwezig: woensdag

Els Zwart
Tel: 0228 583021
els@zwartwervershoof.nl
Administratie
Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag tot 12.00 uur.