Zwart Infra Care BV,  De Pijp 3 - Wervershoof

Zwart Infracare B.V.

De Pijp 3
1693 HL Wervershoof

Tel. 0228-583021
Fax. 0228-581146

e-mail: info@zwartwervershoof.nl

facturen: facturen@zwartwervershoof.nl

BTW nr. NL8144.60.252.B01
K.v.K. 37118214






Uw naam *

E-mail (verplicht)

Onderwerp

Bericht

Piet Zwart
Directeur
Tel: 06 22414356
piet@zwartwervershoof.nl
Aanspreekpunt zeefwerkzaamheden, saneringen & grondhandel

Maarten Zwart
Directeur
Tel: 06 53636525
maarten@zwartwervershoof.nl
Chef werkplaats

Jeroen Kramer
Directeur
Tel: 06 22362037
jeroen@zwartwervershoof.nl
Planning

Ronald Nieuwenhuizen
Uitvoering
Tel: 06 48706029
ronald@zwartwervershoof.nl

 

Wim Smit
Hoofd Bedrijfsbureau
Tel: 06 50232720
wim@zwartwervershoof.nl
Calculatie & Werkvoorbereiding

Els Zwart
Tel: 06 51788196 (s' ochtends bereikbaar)
els@zwartwervershoof.nl
Administratie

Margina Kuin
Tel: 0228 583021
margina@zwartwervershoof.nl
KAM-coördinator
Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag.

Tim van 't Hof
Uitvoering baggerwerken
Tel: 06 52718622
tim@zwartwervershoof.nl