Zwart Infra Care BV,  De Pijp 3 - Wervershoof

Zwart Infracare B.V.

De Pijp 3
1693 HL Wervershoof

Tel. 0228-583021

e-mail: info@zwartwervershoof.nl

facturen: facturen@zwartwervershoof.nl

BTW nr. NL8144.60.252.B01
K.v.K. 37118214

Piet Zwart
Directie
Tel: 06 22414356
piet@zwartwervershoof.nl
Zeef- en breekwerkzaamheden, saneringen en grondhandel.

Jeroen Kramer
Directie
Tel: 06 22362037
jeroen@zwartwervershoof.nl
Planning

Ronald Nieuwenhuizen
Directie
Tel: 06 48706029
ronald@zwartwervershoof.nl
GWW

Wim Smit
Hoofd Bedrijfsbureau
Tel: 06 50232720
wim@zwartwervershoof.nl
Calculatie & Werkvoorbereiding

Jaap Lont
Tel: 06 30901604
jaap@zwartwervershoof.nl
Projectleider GWW
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Maarten Kalk
Tel: 06 21107006
maarten@zwartwervershoof.nl
Landmeten/AutocadTekenen

Rick van Diepen
Tel: 06 44170471
werkplaats@zwartwervershoof.nl
Chef werkplaats

Margina Kuin
Tel: 0228 583021
margina@zwartwervershoof.nl
KAM-coördinator
Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag.

Marleen Abbekerk
Tel: 0228 583021
marleen@zwartwervershoof.nl
Administratie
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag