Contact

Zwart Infracare B.V.

De Pijp 3
1693 HL Wervershoof

Tel: 0228-583021
E-mail: info@zwartwervershoof.nl

Facturen
E-mail: facturen@zwartwervershoof.nl

BTW nr. NL8144.60.252.B01
K.v.K. 37118214

Jeroen Kramer
Directie
Tel: 06 22362037
E-mail: jeroen@zwartwervershoof.nl
Planning, Zeefwerkzaamheden

Ronald Nieuwenhuizen
Directie
Tel: 06 48706029
E-mail: ronald@zwartwervershoof.nl
GWW, Saneringen

Wim Smit
Hoofd Bedrijfsbureau
Tel: 06 50232720
E-mail: wim@zwartwervershoof.nl
Calculatie & Werkvoorbereiding

Jeroen Korver
Tel: 06 22097825
E-mail: j.korver@zwartwervershoof.nl
Projectleider GWW

Maarten Kalk
Tel: 06 21107006
E-mail: maarten@zwartwervershoof.nl
Landmeter/Tekenaar

Rick van Diepen
Tel: 06 44170471
E-mail: werkplaats@zwartwervershoof.nl
Chef werkplaats

Margina Kuin
Tel: 0228 583021
E-mail: margina@zwartwervershoof.nl
KAM-coördinator
Aanwezig: maandag,dinsdag en donderdag.

Marleen Abbekerk
Tel: 0228 583021
E-mail: marleen@zwartwervershoof.nl
Administratie
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Nanda Zuidema
Tel: 0228 583021
E-mail: nanda@zwartwervershoof.nl
Administratie
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

Scroll naar boven